Regeneracja włosów Warszawa

Dorothy Studio  proponuje Państwu:

Rekonstrukcję – systemem CHROMAPLEX 1, 2 i 3.
Innowacyjny i nowatorski system regeneracji włosów polegający na rekonstrukcji włosa już podczas farbowania CROMAPLEX nr 1. Etap drugi CHROMAPLEX nr 2 za pomocą technologii jonizowania lub podczerwieni następuje absorpcja produktu Osmo CHROMAPLEX nr 2 w strukturę warstwy łuskowej, co powoduje wypełnienie ubytków w warstwie i jej wygładzenie. Jest to forma najwyższej regeneracji włosa zniszczonego chemicznie. Usługę wykonuje się wraz z farbowaniem lub na suchych czy umytych włosach, czas trwania zabiegu do 60 mni. Trzeci etam to kontynuacja pielęgnacji samodzielnie w domu zakupiną odżywka u nas CROMAPLEX nr 3.
 
Rekonstrukcję – włosów zniszczonych zabiegami chemicznymi.
Innowacyjny i nowatorski system regeneracji włosów polegający na rekonstrukcji warstwy łuskowej włosa. Za pomocą technologii jonizowania i podczerwieni następuje absorpcja produktu Osmo Berber Oil (olejek arganowy) w strukturę warstwy łuskowej, co powoduje wypełnienie ubytków w warstwie i jej wygładzenie porowatości we włosie. Jest to forma najwyższej regeneracji włosa zniszczonego chemicznie. Usługę wykonuje się na suchych, umytych włosach, czas trwania zabiegu do 60 mni.
 
Odnowę Biologiczną – suchych nie dających się stylizować włosów.
Głębokie nawilżenie struktury włosa przy użyciu światła podczerwieni oraz maski Osmo Intensive Deep Repair Mask. Wyrównanie wilgotności, dogłębne nawilżenie bardzo suchych i ciężko rozczesujących się włosów. Usługę wykonuje się na umytych mokrych włosach, czas trwania zabiegu do 60 min.
 
Regenerację – włosów koloryzowanych.
Odżywiająca formuła zawierająca system przeciwblaknieniowy maski Osmo Color Vibrance Mask z filtrami UV i witaminami w połączeniu z terapią ozonową. Intensywnie wzmacnia i wypełnia powłoki włosów nasyconych kolorem oraz zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki. Usługę wykonuje się na umytych, mokrych włosach, czas trwania zabiegu około 15 min.
 
Botox na włosy, keratynowe prostowanie, laminowanie włosów.
kobieta_glowna c 1
IMG_20191017_142006